Utrudnienia!

W związku z organizowaną w dniu 11 listopada br. Imprezą Rekreacyjno-Sportową pod nazwą " VI Rydzyński Bieg Niepodległości - BIEG STULECIA " informujemy, że w dniu tym, w godzinach od 10:30 do 13:00 mogą wystąpić niedogodności w ruchu drogowym.

Czytaj więcej
VI RYDZYŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIEG STULECIA

Narodowy Bieg Stulecia w RYDZYNIE !!!! W stu miastach na terenie całej Polski odbędzie się sto biegów z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dokładnie 11 listopada 2018 roku o godzinie 11:11 również w RYDZYNIE wystartuje już szósty uliczny Bieg NIEPODLEGŁOŚCI w tym roku po…

Czytaj więcej
FORMACJA TANECZNA ROK

Zapraszamy na pierwsze zajęcia taneczne, które odbędą się 13 września br. 16:00 grupa I (młodsza) 17:00 grupa II (starsza) Zapraszamy!

Czytaj więcej
ZIELONE WAKACJE

Szanowni Państwo, trwają zapisy na Zielone Wakacje z ROK iem Dziecko zapisać można osobiście uzupełniając przez rodzica/opiekuna prawnego kartę kwalifikacyjną, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz dokonując wpłaty 25 zł/ tydzień. O kolejności zgłoszeń decyduje opłacony turnus. Wszelkich info…

Czytaj więcej
Wianki w Rydzynie

Specjalnie dla Państwa już 16 czerwca nad zalewem w Rydzynie zespoły After Party oraz Impuls rozgrzeją scenę do czerwoności. Czekamy na was!

Czytaj więcej
TRANSPLANTACJA jesteśmy na TAK

EDUKUJEMY AKTYWNIE ! Już w najbliższą niedzielę "Transplantacja, jesteśmy na tak" to akcja organizowana wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. W jej ramach odbędzie się bieg, marsz nordic walking i jazda na rolkach. Wszystko nad zalewem w Rydzynie. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej
Teatrzyk

Zapraszamy wszystkie dzieci już w przyszłą środę do ośrodka kultury na spektakl pt. ,,Każda mądra głowa zna magiczne słowa".

Czytaj więcej
Teatrzyk

Zapraszamy wszystkie dzieci już w przyszłą środę do ośrodka kultury na spektakl pt. ,, Na końcu świata... Przygody Misia i Kacpra pirata".

Czytaj więcej
WOŚP 2018

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w FINALE WOŚP. Bądźcie razem z nami już w najbliższą niedzielę od godz.17.00 !

Czytaj więcej