VI RYDZYŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIEG STULECIA

Narodowy Bieg Stulecia w RYDZYNIE !!!! W stu miastach na terenie całej Polski odbędzie się sto biegów z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dokładnie 11 listopada 2018 roku o godzinie 11:11 również w RYDZYNIE wystartuje już szósty uliczny Bieg NIEPODLEGŁOŚCI w tym roku po…

Czytaj więcej
FORMACJA TANECZNA ROK

Zapraszamy na pierwsze zajęcia taneczne, które odbędą się 13 września br. 16:00 grupa I (młodsza) 17:00 grupa II (starsza) Zapraszamy!

Czytaj więcej
ZIELONE WAKACJE

Szanowni Państwo, trwają zapisy na Zielone Wakacje z ROK iem Dziecko zapisać można osobiście uzupełniając przez rodzica/opiekuna prawnego kartę kwalifikacyjną, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz dokonując wpłaty 25 zł/ tydzień. O kolejności zgłoszeń decyduje opłacony turnus. Wszelkich info…

Czytaj więcej
Wianki w Rydzynie

Specjalnie dla Państwa już 16 czerwca nad zalewem w Rydzynie zespoły After Party oraz Impuls rozgrzeją scenę do czerwoności. Czekamy na was!

Czytaj więcej
TRANSPLANTACJA jesteśmy na TAK

EDUKUJEMY AKTYWNIE ! Już w najbliższą niedzielę "Transplantacja, jesteśmy na tak" to akcja organizowana wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. W jej ramach odbędzie się bieg, marsz nordic walking i jazda na rolkach. Wszystko nad zalewem w Rydzynie. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej
Teatrzyk

Zapraszamy wszystkie dzieci już w przyszłą środę do ośrodka kultury na spektakl pt. ,,Każda mądra głowa zna magiczne słowa".

Czytaj więcej
Teatrzyk

Zapraszamy wszystkie dzieci już w przyszłą środę do ośrodka kultury na spektakl pt. ,, Na końcu świata... Przygody Misia i Kacpra pirata".

Czytaj więcej
WOŚP 2018

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w FINALE WOŚP. Bądźcie razem z nami już w najbliższą niedzielę od godz.17.00 !

Czytaj więcej
Ferie zimowe

Od poniedziałku ruszają zapisy na ferie w ROKu, liczba miejsc ograniczona. Zapisy już od poniedziałku tj. 08.01.2018 r. W programie m.in. zajęcia plastyczne - tworzenie mydełek zapachowych, balik karnawałowy; zajęcia sportowe, seans filmowy, bowling * W przypadku gdy grupa będzie liczyła mniej n…

Czytaj więcej