Szanowni Państwo, otrzymaliśmy pozytywne opinie dotyczące organizacji imprezy masowej – DZIEŃ WIATRAKA w dniu 28.08.2021r. , przygotowanej zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

INFORMUJEMY, ŻE KONCERT JEST WYDARZENIEM DOBROWOLNYM, natomiast każdy Uczestnik imprezy jest zobowiązany do przestrzegania aktualnych zasad i warunków bezpieczeństwa epidemicznego określonych w regulaminie oraz w obowiązujących przepisach prawa.

Uczestnik z Certyfikatem szczepienia jest zobowiązany do jego okazania w formie papierowej lub elektronicznej, Uczestnicy bez Certyfikatu zobowiązani są do wypełnienia OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA IMPREZY – ZAŁĄCZNIK NR 1 DO REGULAMINU.

Oświadczenie jest wymagane w związku z działaniami profilaktycznymi wynikającymi z zagrożenia COVID-19 na podstawie wytycznych wydanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Załącznik nr 1 - Oświadczenie Uczestnika Imprezy jest dostępne w ROKu od pn-pt 8-15, Bibliotece Kultury w godzinach otwarcia biblioteki pn 10-15, wt-pt 8-16, sb 8-15 oraz on-line - poniżej w załączniku.

Już dziś serdecznie zapraszamy!Załączniki: